Otwarcie nowej strony!!

Uwielbiam doskonalić swoją pracę artystyczną. W tym roku wprowadziliśmy podczas moich koncertów m.in. pirotechnikę sceniczną, a także nawiązałam wiele ciekawych współprac.
Stwierdziłam, że czas najwyższy na nową stronę internetową!

Moja pierwsza strona powstała w 2010 roku.. tak to już 8 lat! Od tego czasu 2 razy była przerabiana. Nie dlatego, że była zła (jak na tamte czasy miałam bardzo profesjonalną stronę), ale dlatego, że lubię zmiany! Staram się iść z duchem czasu i dostosowywać narzędzia swojej pracy do aktualnych trendów.

Kiedy pojawił się pomysł na wprowadzenie do mojego internetowego sklepu gadżetów firmowych, okazało się, że musimy zrobić od nowa sklep. Wtedy pomyślałam sobie… dlaczego nie zmienić całej strony? Chciałabym, aby była bardziej przejrzysta, intuicyjna, ale nadal piękna! I taka moim zdaniem jest ! Zgodzicie się ze mną ? 🙂

Bardzo pomógł mi Pan Damian – Coder Design, który idealnie zobrazował moje wyobrażenie nowej strony… Bardzo mu za to dziękuję!

Pamiętajcie, że nie warto oszczędzać na swojej wizytówce, a strona internetowa niewątpliwie nią jest. Szybko może się okazać, że mniej profesjonalne zabiegi odbiją się na jakości i będziecie musieli zaczynać od początku…a wtedy koszty znacznie wzrosną. Dlatego też jestem zdania, aby wszystko co robimy, robić na 100% a wtedy daje to niesamowitą satysfakcję!

Taką właśnie satysfakcje daje mi nowa strona internetowa, z której jestem bardzo dumna, bo wraz z nią zdecydowałam się na rozpoczęcie przygody z blogiem.

Chcę dzielić się z Wami własnymi doświadczeniami… przede wszystkim z dziedziny muzyki, show- biznesu, ale też innymi tematami nie związanymi z moją karierą muzyczną.

Chciałabym, aby to miejsce, było chętnie odwiedzane, a informacje i poruszane tematy przydały się Wam w życiu. Mile widziane będą Wasze komentarze! Na pewno będę Was inspirować i mobilizować do działania, ponieważ zawsze powtarzam – „Marzenia się spełniają” a Ty jesteś „Kowalem własnego losu”.

Wierzę w siebie i wierzę w Was!!
Zapraszam do mojego świata 🙂

Jesika

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz

0