O mnie

Jesika - piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, tworząca muzykę rozrywkową. Swoją karierę rozpoczęła w 2010r. słynąc z takich przebojów jak "Szczęścia blask" i "Chwytaj chwile". Piosenki te gościły w wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, zajmując wysokie pozycje. Dużą zaletą tej artystki jest to, że udało się jej swoją muzyką połączyć pokolenia.

Przy jej muzyce bawią się wszyscy, od dzieci aż po ludzi starszych. Warto zaznaczyć, że Jesika wykonuje jedynie swoje autorskie utwory, nie śpiewa tzw. "coverów", co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane. Gra na fortepianie i ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną. Jesika uwielbia koncertować, każdy jej występ przepełniony jest mnóstwem energii. Towarzyszą jej piękne tancerki oraz klawiszowiec. Dobry kontakt Jesiki z publicznością gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Gościła w telewizji TVN w programie "Rozmowy w toku", gdzie rozmawiała o swojej karierze muzycznej.

03.05.2013r. Zajęła pierwsze miejsce na Festwialu Disco Bandżo w Starogardzie Gdańskim.
Jesienią 2015 roku wystąpiła na Alpen Grand Prix we Włoszech, gdzie wykonała swój niemiecki utwór "Fliegen"reprezentując tym samym, Polskę na arenie międzynarodowej.
W listopadzie 2015 roku wystąpiła na scenie Katowickiego Spodka, na jednym z największych koncertów muzyki tanecznej.
Można ją słuchać i oglądać w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych.
 

W kwietniu 2012 roku została wydana  debiutancka płyta "Prosto z serca", natomiast w sierpniu 2013 roku drugi album, który nosi tytuł "Wytatuowany w sercu".  Pod koniec listopada 2015 roku została wydana trzecia autorska płyta zatytułowana- " Niekończąca się opowieść".
Ponadto w dorobku Jesiki znajduje się płyta DVD "Najlepsze z najlepszych".

Zapraszamy do kupna albumów wszystkich fanów dobrej muzyki.

Zapraszamy do współpracy.