O mnie

Jesikajest bardzo utalentowaną piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, tworzącą muzykę rozrywkową. Zdobywa nią, wśród wielu słuchaczy ogromną popularność.
Posiada  bardzo bogaty repertuar muzyczny.
Swoją karierę rozpoczęła w 2010r. słynąc z m.in. takiego przeboju jak "Chwytaj chwile". Piosenka ta gościła w wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, zajmując w nich wysokie pozycje.

Prezentowane podczas jej koncertów utwory muzyczne, cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich pokoleń słuchaczy. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Strzelcach Opolskich, grając na fortepianie.
Uwielbia koncertować, a każdy jej sceniczny występ przepełniony jest mnóstwem energii. Podczas licznych koncertów towarzyszą jej tancerki/ tancerze.
Jesika w swoich występach zaskakuje kreacjami, a niektóre z nich są specjalnie tworzone przez profesjonalną projektantkę.
W swoje występy sceniczne wkłada wiele serca i dlatego charakteryzuje je doskonały kontakt z publicznością - co gwarantuje uczestnikom jej koncertów doskonałą zabawę i niezapomniane doznania muzyczne.

W maju 2013r. Zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Bandżo w Starogardzie Gdańskim.
Była również zaproszona do "Rozmów w toku" telewizji TVN, gdzie rozmawiała o swojej karierze muzycznej.
Obecnie można ją również słuchać i oglądać w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, w których jest częstym gościem.

Koncertuje ona w całym kraju i za granicą.

Coś więcej o "Jesice". Swój pseudonim muzyczny wzięła od swojego imienia.
W wieku 14 lat napisała swoją pierwszą piosenkę.

W kwietniu 2012 roku została wydana jej debiutancka płyta "Prosto z serca".
Już w sierpniu 2013r. z kolei wydano jej drugą płytę zatytułowaną
„Wytatuowany w sercu”.
Po upływie dwóch lat, a dokładnie 27 listopada 2015r. na rynku muzycznym ukazała się również jej trzecia płyta zatytułowana
"Niekończąca się opowieść".
Jesika w swoim dorobku artystycznym posiada również płytę DVD- „Najlepsze z najlepszych”, na której znajduje się zbiór jej teledysków, a także składanka zdjęć z wielu lat koncertów.

Pierwszy kontakt z muzyką miała w wieku ośmiu lat kiedy to rozpoczęła naukę gry na fortepianie. Obecnie posiada duże doświadczenie sceniczne. Często można ją usłyszeć na różnego rodzaju festiwalach, koncertach plenerowych, domach kultury i muzyki, klubach, czy na imprezach zamkniętych. Wspiera także organizacje charytatywne. Jesika wykonała cover piosenki "Odpływają Kawiarenki". 

16 października 2015r. Jesika wystąpiła na festiwalu Alpen Grand Prix w Meran we Włoszech, gdzie reprezentowała nasz kraj, wśród finalistów z różnych krajów w konkursie piosenki. Jesika poprzez eliminacje została jedyną reprezentantką Polski na ten międzynarodowy konkurs piosenki z dwunastoma pozostałymi finalistami z ośmiu krajów. Podczas festiwalu zaśpiewała piosenkę zatytułowaną „Fliegen”. Występ ten był dla Jesiki ogromnym wyróżnieniem i podkreśleniem jej wyjątkowego talentu muzycznego.

Talent Jesiki doceniają nie tylko Polacy, ale również inni słuchacze z zagranicy, gdzie obecnie zaczyna ona podbijać scenę muzyczną, poprzez koncerty w Niemczech i Włoszech.

Text- Lesław Baran

Zapraszamy do kupna albumów wszystkich fanów dobrej muzyki.

 

Zapraszamy do współpracy.